Ripërcaktoni lehtësisht BTS-në tuaj në Binance etj Coinrule

Kampiononi tregun e altcoin, tregtoni në Binance dhe tregtoni BTS në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të zhvilloj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Archi

Dizenjoni kripto bot automatik, pa ndërprerje

BitShares ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për investitorët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbni mitingun tjetër? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni BitShares në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i BitShares për vitin 2019 ofron shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë vizual i tregtimit për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni BTS

Anëtarët e komunitetit kanë dy nevoja: sigurinë e parave të tyre dhe rritjen e të ardhurave. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efikase. Ndërtoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTS në Binance pa pushim. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni tregtimin në Coinrule tani!

Krijo Bot

Modeloni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Metodat tona të monitorimit janë krijuar për siguri maksimale. Klientët mund të mësojnë më shumë në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të garantuar.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda