Restructure like a professional trader your BTT on Binance etc with Coinrule

Kryesoni lëvizjet e tregut, tregtoni në Binance dhe tregtoni BTT me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të vendos vetë një mjet automatik të sistemit tregtar."
Sergey

Ndërtoni menjëherë një sistem të automatizuar tregtimi

BitTorrent ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >70x për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të humbisni tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen në! Blini/shisni BitTorrent në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i BitTorrent për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Ne ju japim të krijoni sistemet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë i tregtimit çfarë-ju-shih-është-çfarë-ju-merrni për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloni BTT

Mbajtësit kanë dy kërkesa: mbrojtjen e vlerës së tyre dhe rritjen e rezultatit të tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me lehtësi. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTT në Binance menjëherë. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijoni blerje-shitje me bot Coinrule tani!

Krijo një rregull

Dizenjoni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Sistemet tona të kontrollit janë zbatuar për mbrojtje maksimale. Klientët mund të krijojnë një rregull në shkëmbimin tonë të demonstrimit tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta prekim kriptomonedhën tuaj nëpërmjet çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të shkallës ushtarake.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda