Pomponi monedha të shkëlqyera si DGB në Binance duke përdorur tregtinë

Zhvilloni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Jon

Ndërtoni rregulla të automatizuara tregtare

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në DGB dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Binance. Është If-This-Then-That për kripto-botet e automatizuara që ju lejon të kapni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregti} në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson kërkesat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në disa minuta në Binance. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një shkalle paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Bleni monedhat në rënie dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në Binance.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda