Tregtoni në Binance dhe Blini/Shitni Ethereum

Modeloni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që është dëshmuar në kripto në dy vitet e fundit"
Claudio

Filloni strategjitë e tregtimit, pa ndërprerje

Coinrule është mjeti ideal për shumë klasa të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë mundësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe menaxhoni strategjitë tuaja automatike për të planifikuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur ETH. Do të jetë shumë e thjeshtë të grumbulloni ETH, të mbroni portofolin tuaj, të kapni çdo pompë pa humbur një hale të papritur.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektive duke qenë i drejtpërdrejtë. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një plan i automatizuar tregtimi mund të zgjedhë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të filloni një porosi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni ETH

At Coinrule ne po punojmë me zgjuarsi për të ofruar komponentë dhe mbështetje të reja në makinën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me investitorët tanë më aktivë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe sugjerime.

Krijo Bot

Ndërtoni strategji automatike bazuar në treguesit më të mirë

Tregtimi ka nevojë për rregull, qëndrim dhe proces. Çfarë e bën tregtinë kaq të rëndë? Natyra njerëzore dhe perceptimet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli automatik tregtimi ju lejon të ndryshoni efektet e frikës, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një tregtar më pak me përvojë mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni tregtime automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda