Tregtoni në Binance dhe Blini/Shitni ICON

Kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në Binance dhe fitoni me ICX brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që është dëshmuar në kripto në dy vitet e fundit"
Luke

Filloni rregullat automatike të tregtimit, menjëherë

Coinrule është mjeti ideal për shumë grupe të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë mundësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të zhvilluar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur ICX. Do të jetë shumë e menaxhueshme për të grumbulluar ICX, për të ruajtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptomonedhës më efektive duke qenë të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave tregtohen 24/7, vetëm një kripto-bot automatik mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur praktikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni tregtimin

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniICX

At Coinrule ne po punojmë intensivisht për të ofruar module dhe mbështetje të reja në makinën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me investitorët tanë më ekspertë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe opinione.

Filloni tregtimin

Planifikoni strategji automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtinë kaq të ashpër? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të kapërceni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda