Pomponi monedha të shkëlqyera si MKR në Binance duke përdorur aplikacionin e tregtimit të kriptomonedhave

Kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në Binance dhe fitoni me MKR në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtimi i kriptove është gati të përparojë”
James

Krijoni porosi, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe makineritë për vendosjen e tregtimit. Tregtia jonë i lejon entuziastët e kriptos MKR të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë MKR, në Binance.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një tregti që lejon [tregtarët] të llojeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar MKR. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe krijuese në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë krijimin e një portofoli MKR, ruajtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Filloni të krijoni rregulla

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaMKR

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një tregti mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një tregti me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin tonë automatik të rregullave të tregtimit, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

MKR është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda