Pomponi monedha të shkëlqyera si XMR në Binance duke përdorur tregtinë

Kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në Binance dhe fitoni me XMR brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjet i zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë bote tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Laszlo

Krijoni një robot tregtar menjëherë

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në XMR dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Binance. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për strategjitë automatike që ju lejon të menaxhoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në Binance në pak minuta. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Dizajnoni teknikën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni XMR

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një nivel paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Blini monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, mund t'i kapni këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot kripto. rregullon kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shkathët!

Fillo Bot

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një qasje If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në Binance.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda