Mjeti i përsosur i zgjuar për të tregtuar RVN si profesionist në Binance

Fitoni tregun duke përdorur tregtinë në Binance dhe fitoni me RVN brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një motor kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Paul

Krijo një plan kryesor automatik tregtimi

Coinrule e bën kripto-botin e automatizuar po aq të shkathët sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të vendosë sistemin e tij në pak minuta pa aftësi kodi. Një mjet i gjithanshëm dhe i shkëlqyeshëm do të arrijë kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në tregun e kriptove nuk do të lihet më jashtë.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Mund të vendosni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një tabelë instrumentesh e unifikuar e lidhur me Binance dhe aty do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme për makinën tuaj të investimit. Ju keni kontroll të plotë të kriptomonedhave tuaja, Coinrule nuk mund të lëvizë asetet tuaja nga llogaria juaj. Siguria juaj është prerogativa jonë kryesore!

Ndërtimi i Strategjisë

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe tradeRVN

Shikoni Shkëmbimin tonë Demo me shpërndarje virtuale për të testuar me një teknologji të koduar strategjitë tuaja automatike në rrethana reale të tregut pa rrezik për kriptovalutat tuaja. Ju mund të përcaktoni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më efektive. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që përshtatshmëria është një nevojë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përballojë kushtet më të larta të çdo investitori.

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni tregti automatike bazuar në tregues të njohur

Ravencoin ka një udhërrëfyes shumë mbresëlënës për vitin 2019, informacione të reja mund të publikohen në çdo kohë dhe çmimi mund të ndryshojë kur të prisni më së paku pasi Binance është i hapur 24/7. Një tregti e automatizuar ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Krijo Bot me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda