Tregtoni në Binance me Tezos

Kampiononi lëvizjet e tregut, tregtoni në Binance dhe tregtoni XTZ si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Strategji e shkëlqyer, automatike e tregtimit e lehtësuar, për të gjitha klasat e klientëve."
Jon

Programoni sistemet e tregtimit, pa pushim

A keni provuar ndonjëherë të lëshoni porosi parash dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerje-shitjen e Tezos në Binance? Shikoni Coinrule! Coinrule është një redaktues i porosive që u mundëson përdoruesve të lëshojnë rregulla automatike të kriptove pa sfond sasior! Automatizoni të gjitha blerjet dhe shitjet e parave tuaja dixhitale me robotin e vetëm të tregtimit të kriptomonedhave që ju nevojitet!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Binance

E mbani mend kur tregjet pompuan 150 herë e më shumë? Dëshironi të kishit investuar në Tezos në Binance në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Të apasionuarit më të sofistikuar të kriptove nisin makinat. Tregtoni me Algoritme me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja XTZ çdo 24 orë.

Filloni tregtimin

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe tregtoniXTZ

Projektet më premtuese të parave dixhitale si Tezos po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja XTZ, XTZ ose XTZ? Jeni tashmë në Binance? Tani është koha për të Tregtuar me Bots, sillni investimin e parave tuaja dixhitale në nivelin e avancuar Coinrule!

Filloni tregtimin

Modelimi i strategjive të bazuara në treguesit më të përdorur

Ndonje pyetje? Hyni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbrojtjen tonë për tregtimin tuaj, si i mbrojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule për Binance dhe cilat rregulla tregtare ju nevojiten për të përfituar Tezos. Ndërtoni rregulla me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, sisteme të tregtimit të bimëve dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda