Pomponi monedha të shkëlqyera si XVG në Binance duke përdorur softuerin e shkëmbimit të kriptomonedhave

Mundeni tregun, tregtoni në Binance dhe tregtoni XVG si profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtia e kriptove është gati të ngrihet në qiell”
James

Rregullat e tregtimit të programeve, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji dhe makineri të reja për mjedisin tregtar. Tregtia jonë lejon përdoruesit e XVG të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë XVG, në Binance.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një tregti që u jep [tregtarëve] lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para duke tregtuar XVG. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji të drejtpërdrejta dhe të sigurta tregtare në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme ndërtimin e një portofoli të XVG, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe menaxhoni monedhat tuaja XVG

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një tregti mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të planifikoni një tregti me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin e planeve tona tregtare, pa aftësi kodimi të përfshira!

Ndërtimi i Strategjisë

Modeloni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të përdorur

XVG është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda