Pomponi monedha të shkëlqyera si BTG në Bitfinex duke përdorur tregtinë

Zhvilloni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent i zgjuar që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Simon

Modeloni një sistem të dobishëm të automatizuar tregtimi

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në BTG dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të zakonshme të kriptove si Bitfinex. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për tregtimin automatik që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule plotëson kërkesat e shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bitfinex. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni BTG

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një masë paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, ju mund të përfitoni nga këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull tregtimi. porositë kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menjëhershëm!

Krijo Bot

Ndërtoni rregulla bazuar në tregues të sigurt

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një modalitet If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në Bitfinex.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda