Pomponi monedha të shkëlqyera si ETH në Bitfinex duke përdorur tregtinë

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë inteligjente që lejon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë kripto-bote tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Paul

Hapni kripto-botin automatik

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në ETH dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Bitfinex. Është If-This-Then-That për tregtimin automatik që ju lejon të kapni shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule plotëson nevojat e shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bitfinex. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Dizajnoni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni ETH

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të tregojnë ende një masë të paqëndrueshmërisë që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Blini monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, ju mund t'i shfrytëzoni këto ndryshime çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot tregtar. tregton kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shpejtë!

Tregtisë Tani

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit më të mirë

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një stil If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në Bitfinex.

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane që tani

Merrni sinjale tregtare falas, strategji plani dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda