Kontrolloni në mënyrë efektive asetet tuaja XRP në Bitfinex me Coinrule

Planifikoni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Hugo

Ndërtoni rregulla automatike të kriptos

Ripple ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë > 70x kthime për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Ripple në Bitfinex dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Udhërrëfyesi i Ripple për vitin 2019 mban shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Bitfinex? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju bëjmë të ndërtoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Ndërtoni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXRP

Klientët kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të maksimizojnë kthimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efikase. Filloni strategjitë tuaja automatike në pak minuta dhe tregtoni menjëherë XRP në Bitfinex. Shkëmbime si dashuria Bitfinex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijo Bot duke investuar në Coinrule menjehere!

Mëso më shumë

Krijoni tregtime automatike bazuar në tregues të sigurt

Modelet tona të monitorimit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Përdoruesit mund të krijojnë një rregull në Shkëmbimin tonë Demo sot, sikur të ishte Bitfinex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim superior.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda