Design like a pro your TRX capital with an automated trading system on Bitfinex

Planifikoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova opsionet e veglave, hasa Coinrule. Niveli i lartë!”
Kim

Ndërtoni një plan automatik tregtimi tani

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Tron në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrulemotori i tij funksionon menjëherë

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitfinex

Klientët tanë mund të grumbullohen në Bitfinex me metoda të shtuara sigurie në çdo kohë. Me Coinrule ju nuk jeni në asnjë moment të mbetur në mundësinë tuaj. CoinrulePorositë e automatizuara të janë ndërtuar për t'ju mbrojtur!

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaTRX

CoinruleEkipi i 's ka një histori industrie dhe di se si të blejë dhe shesë TRX në Bitfinex, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Filloni të krijoni rregulla

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

CoinruleMonitorimi i tij është konceptuar për kontrollin më të mirë të mundshëm. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Coinrule nuk mund të lëvizni fondet tuaja në asnjë sezon. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të shkallës ushtarake në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në portofol, në një mjedis të sigurt.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda