Tregtoni në Bittrex dhe Blini/Shitni Augur

tejkaloni tregun duke përdorur tregtinë në Bittrex dhe bëni fitime me REP brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që është dëshmuar në kripto në dy vitet e fundit"
Simon

Filloni rregullat automatike të tregtimit, pa pushim

Coinrule është mjeti ideal për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë përfitimesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe menaxhoni strategjitë tuaja automatike për të përcaktuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur REP. Do të jetë shumë fleksibël për të grumbulluar REP, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj të tregtimit më efektiv duke qenë i menjëhershëm. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një plan automatik tregtimi mund të zgjedhë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur logjikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniREP

At Coinrule ne po punojmë me furi për të ofruar mjete dhe mbështetje të reja në makinën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me investitorët tanë më profesionistë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe gjykime.

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni strategji automatike bazuar në tregues të njohur

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe perceptimet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të pakësoni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda