Tregtoni në Bittrex dhe Blini/Shitni BitShares

Zotëroni tregun duke përdorur tregtinë në Bittrex dhe bëni fitime me BTS brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që është dëshmuar në kripto në dy vitet e fundit"
Carlos

Hartoni rregulla automatike të tregtimit, pa ndërprerje

Coinrule është mjeti i vlefshëm për shumë nivele të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë ekspertize e ofruar në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të vendosur sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur BTS. Do të jetë shumë e thjeshtë për të grumbulluar BTS, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një tërheqje të papritur.

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë veprimin tuaj tregtar më efektiv ndërkohë që jeni të shkathët. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të shfaqet në treg. Si të ndërtoni një rregull tregtimi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Dizajnoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTS

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar pikë dhe mbështetje të reja për zgjidhjen tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me investitorët tanë më të aftë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe shënime.

Krijo një rregull

Zhvilloni strategji automatike bazuar në tregues të zgjuar

Tregtimi ka nevojë për disiplinë, qëndrim dhe plan. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një kriptoboti ju lejon të kufizoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda