Tregtoni BitTorrent BTT në Bittrex

Fito hapësirën e kriptove, tregto në Bittrex dhe tregto lehtësisht BTT. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e sigurt që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të shtypni një linjë të vetme kodi.”
Robert

Ndërtoni një sistem të automatizuar

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në BTT dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shumë shkëmbime kriptosh si Bittrex. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të kapni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni planin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në minuta në Bittrex. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Modeloni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisni BTT

Edhe në stinët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Blini monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato që pompohen, ju mund t'i shfrytëzoni këto ndryshime në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot kripto. Menaxhimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menaxhueshëm!

Fillo Bot

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit kryesorë

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një praktikë If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në Bittrex.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda