Rregulloni si një tregtar profesionist kapitalin tuaj DOGE me një rregull tregtimi në Bittrex

Kampiononi hapësirën e kriptove, tregtoni në Bittrex dhe tregtoni DOGE me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjidhje për bot, hasa Coinrule. mahnitëse!”
Jason

Ndërtoni bot të automatizuar, pa ndërprerje

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Dogecoin në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrulemotori i tij funksionon pa ndërprerje

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në Bittrex me makineri kontrolli të shtuara pa ndërprerje. Me Coinrule ju nuk mbeteni kurrë në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerje-shitjes janë konceptuar për t'ju mbrojtur!

Krijoni rregulla automatike

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja DOGE

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë DOGE në Bittrex, etj. Ne kemi përsosur se si të fitojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijoni rregulla automatike

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në treguesit kryesorë

CoinruleMonitorimi është projektuar për mbulimin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Bittrex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në çdo kohë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Alokim, në mënyrë të sigurtë.

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda