Kontrolloni si një guru asetet tuaja ETC në Bittrex Coinrule

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në Bittrex dhe fitoni me ETC në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të zhvillosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Archi

Hapni kripto-botin automatik

Ethereum Classic ICO dhe Bull Run 2017 kanë dhënë rezultate >120x për përdoruesit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Ethereum Classic në Bittrex dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Udhërrëfyesi i Ethereum Classic për vitin 2019 ka shumë perspektiva! Por si e dini se kur të përfitoni nga Bittrex? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të krijoni rregullat tuaja automatike të tregtimit. Ju nuk keni nevojë të programoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është sistemi i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni ETC

Investitorët kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të rrisin fitimin. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ETC në Bittrex menjëherë. Shkëmbime si dashuria Bittrex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të tregtoni duke investuar në Coinrule menjehere!

Filloni të krijoni rregulla

Dizenjoni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Strategjitë tona të monitorimit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Tregtarët e kriptove mund të tregtojnë tani në shkëmbimin tonë Demo sot, sikur të ishte Bittrex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Bittrex. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim superior.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane që tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda