Ndërtoni një strategji automatike tregtare për tregtimin e BCH në Coinbase Pro dhe më shumë

kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në Coinbase Pro dhe bëni fitime me BCH brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BCH në Coinbase Pro edhe kur flini!”
Tony

Zhvilloni një robot tregtar sot

Coirule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektive dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kriptobot i automatizuar mund të shfrytëzojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në lëvizjet e tregut. Si të ndërtoni një rregull automatik tregtimi për BCH me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja automatike duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me Coinbase Pro, do të keni të gjitha detajet domethënëse në lidhje me tregtimet tuaja automatike. Mund t'i vendosni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptove.

Fillo Bot

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BCH

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Coinbase Pro. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, në siguri të plotë.

Fillo Bot

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit popullorë

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që arrin nevojat më të larta. ne jemi në partneritet me tregtarët tanë më aktivë për të rinovuar produktin tonë çdo ditë. Bashkëpunoni me ne dhe rezervoni një seancë speciale tregtare Një-për-Një!

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda