Ribalanconi me lehtësi kapitalin tuaj XLM me një plan automatik tregtimi në Coinbase Pro etj

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në Coinbase Pro dhe fitoni me XLM brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova alternativa për kripto bot, hasa Coinrule. Mbresëlënës!"
Pete

Planifikoni rregullin e përsosur të tregtimit automatik

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Stellar në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrulemjeti i tij po funksionon menjëherë

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Coinbase Pro

Klientët tanë mund të grumbullohen në Coinbase Pro me teknika të shtuara monitorimi çdo ditë. Me Coinrule nuk ju ka mbetur asnjë moment për të qenë në rrezik. CoinruleTregtimet e automatizuara të 's janë zhvilluar për t'ju mbrojtur!

Ndërtimi i Strategjisë

Ndërtoni makinën tuaj tregtare dhe bëni porositë tuajaXLM

CoinruleEkipi i 's ka një performancë fituese të industrisë dhe di se si të blejë dhe shesë XLM në Coinbase Pro, etj. Ne kemi mësuar se si t'i zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i Strategjisë

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të shkallës ushtarake

CoinruleSiguria e tij zbatohet për mbrojtjen më të mirë të mundshme. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Coinbase Pro. Coinrule nuk mund të futni fondet tuaja në asnjë ditë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me siguri të nivelit të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Shkëmbim, padëmshëm.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda