Pomponi monedha të shkëlqyera si BNB në HitBTC duke përdorur tregtinë

Planifikoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë më e mirë që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Laszlo

Ndërtoni një plan tregtar automatik

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në BNB dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për kripto robotët e automatizuar që ju lejon të kapni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson urgjencat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në minuta në HitBTC. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Ndërtoni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni BNB

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një shkallë paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat duke u ulur dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto variacione duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. rregullat kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shkathët!

Fillo Bot

Krijoni rregulla bazuar në tregues të sigurt

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një qasje Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda