Tregtoni në HitBTC me Bitcoin Diamond

Krijoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Rot i shkëlqyer, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha nivelet e përdoruesve."
Robert

Dizajnoni rregulla automatike të kriptove, pa pushim

A keni provuar ndonjëherë të dizajnoni urdhra parash dixhitale dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin e Bitcoin Diamond në HitBTC? Këtu vjen Coinrule! Coinrule është një sistem porosish që i lejon përdoruesit të dizajnojnë kripto-bot automatik pa doktoraturë! Automatizoni të gjitha investimet tuaja të parave dixhitale me të vetmin robot të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Bitcoin Diamond në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Klientët më të mirë lëshojnë bots. Tregtoni me Algoritme me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BCD çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Zhvilloni sistemin tuaj tregtar dhe tradeBCD

Projektet më të mira të parave dixhitale si Bitcoin Diamond po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BCD, BCD ose BCD? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të Tregtuar me Bots, sillni blerjen/shitur paratë tuaja dixhitale në nivelin tjetër me Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Modelimi i strategjive të bazuara në tregues të sigurt

Ndonje pyetje? duke prezantuar CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth heqjes së rrezikut për blerje-shitjen tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në HitBTC dhe cilat rregulla tregtare ju nevojiten për të përfituar Bitcoin Diamond. Ndërtoni rregulla me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda