Pomponi monedha të shkëlqyera si BTM në HitBTC duke përdorur tregtinë

Kapërceni tregun e altcoin, tregtoni HitBTC dhe tregtoni BTM si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një zgjidhje e zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë bote tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Laszlo

Nisni sistemet e tregtimit, 24/7

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në BTM dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisni BTM

Edhe në stinët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Bleni monedhat rrëshqitëse dhe shisni ato që pompohen, mund t'i arrini këto ndryshime çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull tregtimi. rregullon kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shkathët!

Fillo Bot

Rregullat model bazuar në treguesit më të përdorur

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një qasje If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda