Bot i përsosur për të tregtuar DGB me lehtësi në HitBTC

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në HitBTC dhe fitoni me DGB në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtimi i kriptove është gati të përparojë”
James

Krijo porosi, menjëherë

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe makina për redaktor tregtimi. Tregtia jonë i lejon klientët DGB të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë DGB, në HitBTC.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një tregti që lejon [tregtarët} e kategorive të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar DGB. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të avancuara në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menjëhershme ndërtimin e një portofoli DGB, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i rregullave

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Tregjet e kriptomonedhave në asnjë moment nuk flenë! Vetëm një tregti mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një tregti me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin tonë automatik të rregullave të tregtimit, pa aftësi kodimi fare!

Ndërtimi i rregullave

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

DGB është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda