Mjeti i përsosur për të tregtuar DOGE si profesionist në HitBTC

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në HitBTC dhe fitoni me DOGE brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një aplikacion kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Jon

Zhvilloni robotin ideal të tregtimit

Coinrule e bën kripto-botin e automatizuar po aq të shpejtë sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të vendosë programin e tij të tregtimit me shpejtësi pa aftësi kodi. Një mjet i drejtpërdrejtë dhe i dobishëm do të arrijë kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë goditje në tregun e altcoin nuk do të mungojë më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Ju mund të menaxhoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një tabelë instrumentesh e unifikuar e lidhur me HitBTC dhe atje do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me makinën tuaj të investimit. Ju keni kontroll të plotë mbi pasurinë tuaj, Coinrule nuk ka leje për të lëvizur asetet tuaja nga llogaria juaj. Siguria juaj është urgjenca jonë kryesore!

Krijo rregull

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe tregtoni DOGE

Shikoni Shkëmbimin tonë Demo me shpërndarjen virtuale për të testuar plotësisht sigurinë e strategjive tuaja automatike në rrethana reale të tregut pa rrezik për pasurinë tuaj. Ju mund të vendosni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më efektive. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që përshtatshmëria është një nevojë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përballojë kushtet më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Planifikoni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

Dogecoin ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, përditësimet mund të lëshohen në çdo kohë dhe çmimi mund të ndryshojë kur prisni më së paku pasi HitBTC është i hapur 24/7. Një tregti e automatizuar ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Krijo një rregull me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda