Trajtoni në mënyrë efektive KMD-në tuaj dhe monedhat e tjera në HitBTC me Coinrule

Zotëroni tregun, tregtoni në HitBTC dhe tregtoni KMD në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jesh në gjendje të përcaktosh vetë një makinë automatike të rregullave tregtare."
Carlos

Ndërtoni një kripto-bot të vlefshëm

Komodo ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar mbi 70 herë fitime për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të lini jashtë tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Komodo në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Komodos për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të hartoni rregullat tuaja automatike të tregtimit. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë tregtar i bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloni KMD

Klientët kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të rrisin rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një guru. Krijoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni KMD në HitBTC pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni Tani blej/shit në Coinrule tani!

Mëso më shumë

Dizenjoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Sistemet tona të kontrollit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Mbajtësit mund të tregtojnë me algoritme në shkëmbimin tonë demonstrues pikërisht tani, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të nivelit të lartë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda