Redefine like a guru your LTC on HitBTC etc with Coinrule

Kapërceni katin e tregtimit, tregtoni HitBTC dhe tregtoni LTC si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Hugo

Modeli i rregullave të tregtimit të automatizuar, 24/7

Litecoin ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >70x për përdoruesit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni mitingun tjetër? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni Litecoin në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Litecoin për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju lejojmë të hartoni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë vizual i tregtimit për tregun e kriptove!

Filloni të krijoni rregulla

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloni LTC

Investitorët kanë dy nevoja: të mbrojnë paratë e tyre dhe të maksimizojnë rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një tregtar profesionist. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni LTC në HitBTC pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Mësoni më shumë për tregtimin Coinrule tani!

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Sistemet tona të monitorimit janë ndërtuar për siguri maksimale. Mbajtësit mund të fillojnë menjëherë Bot-in në Shkëmbimin tonë Demo, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të garantuar.

Aktivizoni robotët kur tregu i altcoin ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda