Sistemi më i mirë i automatizuar i tregtimit për të blerë MKR në HitBTC

Shkelni nivelin e tregtimit, tregtoni HitBTC dhe tregtoni MKR në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni MKR në HitBTC edhe kur flini!”
Hugo

Modeloni një rregull automatik tregtimi tani

Coirule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj tregtar më efektiv dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kripto-bot automatik mund të shfrytëzojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në tregun e altcoin. Si të programoni një porosi për MKR me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja automatike duke përdorur logjikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me HitBTC, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i menaxhoni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos.

Krijo Bot

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuajaMKR

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, me siguri maksimale.

Krijo Bot

Ndërtoni rregulla bazuar në treguesit kryesorë

Ne duam të ofrojmë një robot që respekton aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me klientët tanë më profesionistë për të avancuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe rezervoni një seancë tregtare individuale Një-për-Një!

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda