Tregtoni në HitBTC dhe Blini/Shitni Siacoin

Kampiononi tregun, tregtoni HitBTC dhe tregtoni SC me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që është dëshmuar në kripto në dy vitet e fundit"
Archi

Filloni planet e tregtimit, 24/7

Coinrule është mjeti ideal për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë aftësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të ndërtuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur SC. Do të jetë shumë e shkathët për të grumbulluar SC, për të siguruar portofolin tuaj, për të kapur ndonjë pompë pa humbur një rënie të papritur.

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule ka një synim kryesor, ne duam ta bëjmë strategjinë tuaj tregtare më efektive duke qenë e lehtë. Tregjet e kriptomonedhave tregtohen 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të krijoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur qasjen Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniSC

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar funksione dhe mbështetje të reja në makinën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me investitorët tanë më të sprovuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe komente.

Mëso më shumë

Ndërtoni strategji automatike bazuar në tregues të sigurt

Tregtimi ka nevojë për kontroll, qëndrim dhe metodë. Çfarë e bën tregtinë kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një roboti tregtar ju lejon të ulni efektet e ankthit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një amator mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda