Tregtoni në HitBTC si një profesionist

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të zhvillohet”
John

Modeloni kripto bot automatik, pa ndërprerje

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe mjedise të reja për redaktorin e tregtimit. Tregtia jonë i lejon entuziastët e kriptos TRX të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë TRX, në HitBTC.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një tregti që i bën [tregtarët} kategori të ndryshme ekspertize për të fituar para duke tregtuar TRX. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të thjeshta dhe më të mira tregtare për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menjëhershme ndërtimin e një portofoli TRX, ruajtjen e portofolit tuaj dhe sigurimin e pompave të tregut.

Fillo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja TRX

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë në asnjë moment! Vetëm një tregti mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një tregti me Coinrule shumë lehtë! Hartoni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të planeve tregtare, pa aftësi kodimi fare!

Fillo Bot

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të mirë

TRX është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda