Tregtari më i mirë automatik i kriptomonedhës për të blerë XVG në HitBTC

Planifikoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni XVG në HitBTC edhe kur flini!”
Archi

Ndërtoni një kripto-bot tani

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë aktivitetin tuaj tregtar më efektiv dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në lëvizjet e tregut. Si të filloni një rregull tregtimi për XVG me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me HitBTC, do të shihni të gjitha informacionet përkatëse në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i trajtoni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptove.

Mëso më shumë

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaXVG

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, në një mjedis të sigurt.

Mëso më shumë

Rregullat e projektimit të bazuara në tregues të sigurt

Ne duam të ofrojmë një server që i përmbush standardet më të larta. ne jemi në kontakt me përdoruesit tanë më të avancuar për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Kontaktoni me ne dhe rezervoni një sesion unik tregtar Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda