Tregtoni në HitBTC me ZCash

Krijoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Rot i shkëlqyer, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha klasat e klientëve."
Laszlo

Dizenjoni robotin perfekt tregtar

A keni provuar ndonjëherë të dizajnoni urdhra parash dixhitale dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerjen/shitjen e ZCash në HitBTC? duke prezantuar Coinrule! Coinrule është një mjet porosie që i lejon përdoruesit të dizajnojnë robot të automatizuar pa doktoraturë! Automatizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me të vetmin robot të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në ZCash në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Entuziastët më të mirë të kriptos lançojnë bots. Krijo një rregull me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja ZEC çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Zhvilloni sistemin tuaj tregtar dhe tradeZEC

Projektet më të mira të parave dixhitale si ZCash po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. Keni dashur të bëni porositë tuaja KZZ, KZZ apo KZZ? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të Filluar, sillni blerje-shitje të parave tuaja dixhitale në nivelin e avancuar Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Modelimi i strategjive të bazuara në treguesit më të famshëm

Ndonje pyetje? Thuaj përshëndetje CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për sigurinë tonë për blerjet/shitjen tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në HitBTC dhe cilat plane tregtare ju nevojiten për të përfituar ZCash. Mësoni më shumë me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda