Tregtoni në OKex me Bitcoin Gold

kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në OKex dhe fitoni me BTG brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Rot i shkëlqyer, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha llojet e tregtarëve."
Robert

Rregullat e tregtimit të programeve, pa ndërprerje

Keni provuar ndonjëherë të filloni sistemet e tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të robotizoni blerje-shitjen e Bitcoin Gold në OKex? Shikoni Coinrule! Coinrule është një redaktues i sistemeve tregtare që i lejon përdoruesit të fillojnë automatikisht kripto-bot pa kodim! Robotizoni të gjitha blerjet dhe shitjet e parave tuaja dixhitale me të vetmin softuer të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

E mbani mend kur tregjet u hodhën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Bitcoin Gold në OKex në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Përdoruesit më të avancuar krijojnë robotë. Mësoni më shumë me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BTG çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoni BTG

Projektet më profesionale të parave dixhitale si Bitcoin Gold po ecin përpara në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BTG, BTG ose BTG? Jeni tashmë në OKex? Tani është koha për të filluar Bot-in, sillni investimin e parave tuaja dixhitale në nivelin profesional Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Planifikoni strategji bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Ndonje pyetje? Hyni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbrojtjen tonë për tregtimin tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në OKex dhe çfarë porosish ju nevojiten për të përfituar Bitcoin Gold. Filloni të krijoni rregulla me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda