Gjeneratori i përsosur për të tregtuar DASH si profesionist në OKX

kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në OKex dhe fitoni me DASH brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një makinë kaq e dobishme, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Simon

Planifikoni rregulla të automatizuara tregtare, pa pushim

Coinrule e bën sistemin automatik të tregtimit po aq të thjeshtë sa IFTTT. Çdo investitor do të jetë në gjendje të vendosë sistemin e tij në minuta pa aftësi kodi. Një mjet i menjëhershëm dhe i shkëlqyeshëm do të arrijë nevojat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në dinamizmin e tregut nuk do të lihet më jashtë.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Mund të ribalanconi lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel kontrolli i unifikuar i lidhur me OKex dhe aty do të shihni të gjithë informacionin e rëndësishëm në lidhje me ndërtuesin e strategjisë suaj të kriptos. Ju keni kontroll të plotë të kriptomonedhave tuaja, Coinrule nuk ka leje për të hequr kriptovalutat tuaja nga shkëmbimi juaj. Siguria juaj është prerogativa jonë kryesore!

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoni DASH

Menaxhoni Shkëmbimin tonë Demo me monedha virtuale për të testuar në mënyrë të padëmshme strategjitë tuaja automatike në ngjarje reale të tregut pa rrezik për kriptovalutat tuaja. Ju mund të përcaktoni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më të fuqishëm. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që dashamirësia është një detyrim i rëndësishëm dhe Coirule është e përkushtuar të mbajë kushtet më të larta të çdo investitori.

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni tregti automatike bazuar në tregues të njohur

DASH ka një udhërrëfyes shumë mbresëlënës për vitin 2019, informacione të reja mund të publikohen çdo ditë dhe çmimi mund të lëvizë kur të prisni më së paku, pasi OKex funksionon 24/7. Një sistem automatik tregtimi ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Tregtoni me Bots me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda