Rregulloni në mënyrë efikase kapitalin tuaj ETC me një sistem të automatizuar tregtimi në OKX

Zhvilloni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova opsionet e kripto boteve, hasa Coinrule. Më e mira!”
Jason

Modeloni strategji të automatizuara tregtare, 24/7

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Ethereum Classic në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrulemjedisi i tij funksionon pa ndërprerje

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në OKex me metoda të shtuara monitorimi me shpejtësinë e dritës. Me Coinrule nuk ju ka mbetur asnjë moment për të qenë në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerje-shitjes janë konceptuar për t'ju mbrojtur!

Krijo Bot

Planifikoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja ETC

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë ETC në OKex, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijo Bot

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të mirë

CoinruleSiguria e tij është projektuar për mbulesën më të mirë të mundshme. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së OKex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë sezon. Ne ruajmë çelësin tuaj API me siguri të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Alokim, në mënyrë të sigurt.

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda