Investoni në IOST si një profesionist në OKex

Ndërtoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktosh vetë një cilësim të automatizuar të kripto-botit."
Claudio

Ndërtoni rregullat automatike të tregtimit, menjëherë

IOST ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për investitorët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të lirë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni IOST në OKex dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i IOST për vitin 2019 ka një potencial të madh! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju bëjmë të lançoni sistemet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare e lehtë për t'u përdorur për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniIOST

Anëtarët e komunitetit kanë dy kërkesa: sigurinë e investimeve të tyre dhe përzënë goditjet e tyre në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni IOST në OKex 24/7. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me algoritme blerje/shitje në Coinrule menjehere!

Krijo Bot

Dizenjoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Teknikat tona të sigurisë janë konceptuar për kontroll maksimal. Anëtarët e komuniteteve mund të tregtojnë me Bots në Shkëmbimin tonë Demo sot, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me sigurinë më të mirë.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregullat dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda