Redefine like a professional trader your IOTA allocation on OKX etc with Coinrule

Planifikoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Tony

Ndërtoni bot të automatizuar, pa ndërprerje

IOTA ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >70x kthime për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni mitingun tjetër? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni IOTA në OKex dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i IOTA për vitin 2019 mban shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju bëjmë të ndërtoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë i tregtimit vizual për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni IOTA

Mbajtësit kanë dy nevoja: të mbrojnë paratë e tyre dhe të maksimizojnë kthimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me zgjuarsi. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni IOTA në OKex pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të tregtoni tregtimin Coinrule sot!

Krijo një rregull

Dizenjoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Modelet tona të monitorimit janë ndërtuar për siguri maksimale. Anëtarët e komuniteteve mund të tregtojnë menjëherë në Shkëmbimin tonë Demo, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të garantuar.

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, rregulla planesh dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda