Pomponi monedha të shkëlqyera si XRP në OKX duke përdorur tregtinë

Kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në OKex dhe fitoni me XRP brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e zgjuar që lejon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë kripto-bote tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Larry

Nisni rregullat e automatizuara të tregtimit

Coinrule ofron aplikacionin më të dobishëm dhe më miqësor për kriptomonedhën. Me Coinrule ju mund të programoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në XRP dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të shumta kriptosh si OKex. Është If-This-Then-That për tregtimin e kriptomonedhave që ju lejon të kapni shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në OKex. Thjesht tregtoni, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Zhvilloni modelin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni XRP

Edhe në kohët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të vlefshme. Blini monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. Organizimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë!

Tregtisë Tani

Rregullat model bazuar në treguesit popullorë

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një formë If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë mësime që do t'ju lejojnë të formoni planin tuaj të parë tregtar në OKex.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda