Ripërcaktoni me lehtësi XLM-në tuaj në OKX etj Coinrule

Kampiononi tregun e altcoin, tregtoni në OKex dhe tregtoni XLM në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të zhvilloj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Archi

Dizenjoni kripto bot automatik, pa ndërprerje

Stellar ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për investitorët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbni mitingun tjetër? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni Stellar në OKex dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i Stellar për vitin 2019 ofron shumë mundësi! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë vizual i tregtimit për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniXLM

Anëtarët e komunitetit kanë dy nevoja: sigurinë e parave të tyre dhe rritjen e të ardhurave. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efikase. Ndërtoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni XLM në OKex pa pushim. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni tregtimin në Coinrule tani!

Krijo Bot

Modeloni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Metodat tona të monitorimit janë krijuar për siguri maksimale. Klientët mund të mësojnë më shumë në shkëmbimin tonë demonstrues tani, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të garantuar.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda