Ndërtoni bot të automatizuar tregtar për tregtimin e BAT në Poloniex dhe më shumë

Zhvilloni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Poloniex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BAT në Poloniex edhe kur flini!”
Carlos

Modeloni një kripto-bot të fuqishëm

Coirule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtinë tuaj ditore më efektive dhe më të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një plan i automatizuar tregtimi mund të shfrytëzojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në dinamizmin e tregut. Si të hartoni një rregull tregtimi për BAT me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja automatike duke përdorur praktikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Në një pamje të unifikuar të lidhur me Poloniex, do të shihni të gjitha informacionet përkatëse në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i kontrolloni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të mjetit tuaj tregtar.

Tregtoni me algoritme

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BAT

CoinruleSistemet e kontrollit janë të dizajnuara për mbrojtje maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Çelësi juaj API ruhet me sigurinë më të mirë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Wallet, me një teknologji të koduar.

Tregtoni me algoritme

Ndërtoni rregulla bazuar në tregues të sigurt

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që përputhet me standardet më të larta. ne jemi në kontakt me investitorët tanë më të kualifikuar për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Na kontaktoni dhe regjistrohuni për një seancë tregtare personale Një-për-Një!

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda