Pomponi monedha të shkëlqyera si BTS në Poloniex duke përdorur tregtinë

Zotëroni dinamizmin e tregut, tregtoni në Poloniex dhe tregtoni BTS si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjet i sigurt që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë kripto-bota tregtare pa pasur nevojë të strukturojnë një linjë të vetme kodi.”
Larry

Modeloni një rregull tregtimi tani

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të dizajnoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në BTS dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të shumta kriptosh si Poloniex. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të menaxhoni shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule plotëson nevojat e tregut të llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni me lehtësi tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Poloniex. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe blini dhe shisni BTS

Edhe në intervale të paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, mund t'i kapni këto lëvizje në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot tregtar. Organizimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë!

Tregtisë Tani

Ndërtoni rregulla bazuar në treguesit kryesorë

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një formular If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në Poloniex.

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda