Tregtoni në Poloniex me Dekret

Mundeni hapësirën e kriptove, tregtoni në Poloniex dhe tregtoni DCR si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Sistemi i shkëlqyer, automatik i tregtimit i lehtësuar, për të gjitha grupet e mbajtësve."
Simon

Modeloni një sistem të automatizuar tregtar tani

A keni provuar ndonjëherë të krijoni rregulla të tregtimit të parave dixhitale dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerjen/shitjen e Decred në Poloniex? Përshëndetni Coinrule! Coinrule është një ndërtues rregullash tregtare që u mundëson përdoruesve të krijojnë bot të automatizuar pa qenë shkencëtar i të dhënave! Automatizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me të vetmen platformë të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

E mbani mend kur tregjet u rritën 90 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Decred në Poloniex në atë kohë? Coinrule ju lejon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Veglat e projektimit të investitorëve të fortë. Mësoni më shumë me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja DCR çdo moment.

Tregtoni me Bots

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe tradeDCR

Projektet më të avancuara të parave dixhitale si Decred po zhvillohen në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja DCR, DCR ose DCR? Jeni tashmë në Poloniex? Tani është koha për të filluar Bot-in, sillni blerjen/shitjen e parave tuaja dixhitale në hapin e mëposhtëm Coinrule!

Tregtoni me Bots

Ndërtoni strategji të bazuara në treguesit kryesorë

Ndonje pyetje? Shikoni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbulimin tonë për investimin tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në Poloniex dhe cilat sisteme tregtare ju nevojiten për të marrë fitim Decred. Filloni të krijoni rregulla me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda