Rregulloni në mënyrë efektive kapitalin tuaj DGB me një bot tregtar në Poloniex

Zotëroni tregun duke përdorur tregtinë në Poloniex dhe bëni fitime me DGB brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova alternativa mjetesh, hasa Coinrule. Mbresëlënës!"
Jason

Zhvilloni kripto-bot automatik, pa ndërprerje

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e DigiByte në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMjeti i zgjuar i 's po shkon pa pushim

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

Në mënyrë të sigurtë {Tregti} në Poloniex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në Poloniex me teknika sigurie të shtuara 24 7. Me Coinrule ju nuk jeni në asnjë moment në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerjeve-shitjes janë konceptuar për t'ju ruajtur!

Ndërtimi i Strategjisë

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë DGB në Poloniex, etj. Ne kemi mësuar se si të zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i Strategjisë

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

CoinruleMonitorimi është projektuar për mbulimin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë ditë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule mbi Alokimin, në siguri të plotë.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda