Tregtoni në Poloniex dhe Blini/Shitni Omisego

Mundi tregun e altcoin, tregto në Poloniex dhe tregto OMG me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Archi

Ndërtoni bot të automatizuar, 24/7

Coinrule është mjeti efektiv për shumë klasa të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë aftësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të ndërtuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur OMG. Do të jetë shumë e shkathët për të grumbulluar OMG, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të kapur ndonjë pompë pa humbur një rënie të papritur.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektiv, ndërkohë që është e lehtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të krijoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur qasjen Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniOMG

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar komponentë dhe ndryshime të reja në redaktorin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me klientët tanë më aktivë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe komente.

Krijo Bot

Hartoni strategji automatike bazuar në treguesit kryesorë

Tregtimi ka nevojë për kontroll, qëndrim dhe metodë. Çfarë e bën tregtimin kaq të mundimshëm? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të zvogëloni efektet e ankthit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një amator mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike në çast

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda