Tregtoni në Poloniex dhe Blini/Shitni Stratis

Krijoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Poloniex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që kemi parë në kripto në tre vitet e fundit”
Archi

Hartoni një rregull kryesor automatik të tregtimit

Coinrule është mjeti i dobishëm për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e tërë aftësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të ndërtuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur STRAT. Do të jetë shumë e shkathët për të grumbulluar STRAT, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të kapur çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të ditës më efektiv, duke qenë i lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në treg. Si të filloni një porosi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur qasjen Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Zhvilloni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni STRAT

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar elemente dhe cilësime të reja në mjedisin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me përdoruesit tanë më të kualifikuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe komente.

Fillo Bot

Modeloni strategji automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Tregtimi ka nevojë për rregull, qëndrim dhe proces. Çfarë e bën tregtinë kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një plani automatik tregtimi ju lejon të zvogëloni efektet e frikës, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një tregtar më pak me përvojë mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda