Invertir dhe BTS si ekspert në OKex

Mbizotërojnë një kriptografikë, grupe në OKex dhe cambie billetera profesionale. Nuk ka nevojë për kodifikim.

Coinrule: tablero para crypto monedas
Të paraqitura në
Funksioni me 10 vjet
Casas de cambio mejor
E garantuar
Siguria dhe enkriptimi
Commentarios de usuarios sobre la herramienta automática de comercio Coinrule
"Es fascinante poder establecer un estrategia komercial automatizada por mi mismo."
Hugo

Modeli i robotit të përsosur për automatizimin e automjeteve

El BitShares ICO në vitin 2017 Bull Run do të ketë > Opsione 150x për të apasionuar pas kriptove dixhitale. ¿Cómo puede hacer seguro de que no [dejará fuera] el próximo bum? ¡Aquí es cuando Coinrule hyr në juego! Billetera BitShares dhe OKex dhe ju mund të përdorni maksimalisht opsionet!

Krijoni bot

Rendimiento de la regla de prueba en datas históricos

CANTIDAD INICIAL
GJATËSIA TË INVERSIONIT
$1750 . 00

Prueba tu regla

Manaera segura Menaxho në OKex

¡La hoja de ruta de BitShares para 2019 tiene un montón de promesa! Por, ¿cómo sabes cuándo administrar në OKex? Aquí es cuando cuando Coinrule volverse útil! Le permitimos que programa sus propias reglas comerciales. ¡No tienes que escribir una sola línea de codigo! ¡Coinrule es el primer basado en IFTTT interfaz comercial para el mercado crypto!

Krijoni bot

Planifikoni metodën e tregtimit të fitimit dhe BTS

Los crypto tregtar tienen dos solicituds: mbrojtësi su trimëri dhe rritës su ganancia. Coinrule puede habilitar tregtarët e kriptove logar este propósito como un gurú. comienzo tus oficios automáticos en minutos y comprar y shitës BTS dhe OKex sin timepo de inactividad. Las casas de cambio digitales como OKex aman a Coinrule debido a la liquidez que proporcionamos. Bot bot en Coinrule tani!

Krijoni bot

Krijoni rregulla të thjeshta dhe të njohura

Sistemet e kontrollit janë të sigurta për sigurinë maksimale. Los Comerciantes do të krijojë një bot dhe do të thotë Shkëmbim Demo i mirë, si dhe OKex. Nuk ka nevojë të derechos de retirada. Nuk ka podemos movimiento një su kriptomonedha dhe través de las Claves de API dhe proporciona nuestro përdorues. Las claves API ka një kontroll të nivelit të lartë.

Robotët e paqëndrueshëm kudo në lëvizjen e merkatosBasado en los indicadores más prometedores
Sin código demandaTan thjeshtë si IFTTT
Gestionar volatilidadMaximizar las Ganancias

Krijoni një strategji të automatizuar pikërisht tani

Reciba señales de tradeing gratuitas, përcaktimi i tregtisë automatike dhe administrimi i monedhave 30 ditë falas

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda