Crypto Trading Bot - Bots të automatizuar të tregtisë - Coinrule

Automated Crypto Trading Bots Made Easy

Coinrule fuqizon tregtarët e kriptomonedhave për të konkurruar me tregtarët profesionistë algoritmikë dhe fondet mbrojtëse. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli për Strategjitë Tregtare
Të veçuara në
Punon me 10+ më të mirët
Shkëmbimet popullore
gradë ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule bie në sy, intuitiv dhe i thjeshtë për tu vendosur"
Jordan

Krijoni rregulla të automatizuara tregtimi, 24/7

Vendosni tregti të automatizuara me porosi dhe mos humbisni kurrë një tubim ose mos u kapni në zhytje. Coinrule kërkon me obsesion indikatorë efektivë të tregut për të mundësuar shpërndarjen inteligjente të fondeve duke ju vënë në kontroll të makinës suaj tregtare.

Filloni falas

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj sot

Zgjidhni midis 250+ rregullave ose ndërtoni vetë

 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve
 • Strategjia e shablloneve

Tregtoni në mënyrë të sigurtë nëpër bursa

Coinrule është një platformë miqësore për fillestarët dhe e sigurt për të dërguar udhëzime të automatizuara tregtimi në shkëmbimet tuaja të preferuara, duke përfshirë Binance, Coinbase Pro, Kraken, etj. Ne nuk kërkojmë çelësa privatë ose të drejta tërheqjeje.

Filloni falas

Fillimi është i lehtë!


Regjistrohuni sot ose thjesht merrni përditësimet e tregut në kutinë tuaj hyrëse

Marketingu nga


Krijoni rregulla bazuar në treguesit popullorë

Çdo rregull mund të vendoset të funksionojë aq shpejt sa çdo minutë dhe të ekzekutohet brenda sekondave. Treguesit e rinj shtohen çdo javë dhe shpallen në faqen tonë blog.

Nxitni veprime kur tregu ndryshon Bazuar në tregues të qartë
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Llogaritni koston tuaj

Sa tregtoni çdo muaj?
$
250
 
 
 
Falas
hobbyist
tregtar
pro
Biznes
 
 
 
 
Ruaje  $ 50  / mo
Krahasuar me një tarifë prej 1% për mjetet e tjera të tregtimit
Plani më i mirë për ju
Falas  
Vetëm kosto
Falas
Fillo tani Regjistrohu sot, anuloje në çdo kohë

Njihuni me Ekipin Themelues

Gabriele Musella CEO Coinrule
Gabriele Musella
CEO, Produkt
   
Oleg Giberstein COO Coinrule
Oleg Giberstein
COO, Rritja
   
Zdenek Hofler CTO Coinrule
Zdeněk Höfler
CTO, Arkitekturë
   

Shkëmbimet e mbështetura

Ne integrohemi me 15+ nga shkëmbimet më të njohura, duke përfshirë

Filloni të krijoni rregulla sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla të automatizuara dhe menaxhoni portofolin tuaj falas.

Marketingu nga
Coinrule Webinar me Ruben
Investoni në njerëz, Coinrule është Crowdfunding!
Mëso më shumë
 
Investoni në njerëz, Coinrule është Crowdfunding!

Ndryshe nga kompanitë e tjera të kriptos, në vitin 2017 ne nuk lançuam një ICO, përkundrazi mblodhëm fonde nga MKB Bank dhe Angels. Sot po mbledhim sërish fonde dhe
Ju mund të jeni pjesë e këtij udhëtimi.

Mëso më shumë
Coinrule Webinar me Ruben
Mësoni se si të automatizoni tregtinë
Anëtarësohuni në Webinar
 
Celular me monedha që dalin prej tij
Ofertë e re
25% zbritje në të gjitha planet!
 1. 1Lidh Shkëmbime të Shumëfishta
 2. 2Tregtoni me 14 Rregulla njëherësh
 3. 3Qasja 250+ shabllon i ri Strategjitë
Oferta përfundon në
ditë::