Gjeni XMR në Binance

Создавайте Ваши автоматические стратегии и позвольте им работать на Вас

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
populyarnыe kripto-konversioni
i besueshëm
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule является торговый редактор, который позволяет криптовалютным трейдерам строить торговые механизмы pa ctroki programore."
Marton

Делайте автоматический крипто бот

Coinrule дает лучший и самый удобный крипто-торговый бот. С Coinrule Ju mund të publikoni lidhjet e përbashkëta të përbashkëta në OTA, të cilat do të jenë automaticheskie përpubskatься на всевозможных крипто-обменах, si HitBTC. Алгоритм Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo do të jetë në gjendje që të jeni në kërkim.

Торгуйте сейчас

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Në lidhje me testimin e tyre криптографические боты

Торгуйте защищенно на обменах

Coinrule отвечает потребностям всех инвестиров и трейдеров. Probuyte dhe publiko automatic straties in techenii нескольких минут на Демо трейде. Rendit për punë, për të përmbajtur portën e vet, dhe për të transferuar tregun, nuk do të japësh një mundësi për të përpunuar.

Торгуйте сейчас

установить собственную торговую tipi dhe përнимайтесь коммерцией BTC

Në sezonin e ulët të paqëndrueshmërisë në treg, jo vetëm në një kohë të gjatë, do të mund të paraqesë një gjë të tillë si një gjë e tillë, dhe do të mund të shisja e saj, por do të jetë e mundur. Coinrule. Организовывать Вашим крипто-портфелем никогда не было проще!

Торгуйте сейчас

Организуйте правила на основе известных условий

Vы когда-нибудь думали, si ju automatizirovatь Strategjitë e biznesit tuaj, nuk e keni emrin tuaj të kodit? Coinrule themeli i "If-This-Then-That" pasdovatshmëria, falënderimi i tyre është sugjerimi i burimeve të punës dhe instruksionit të rritjes, i cili do të shërbejë për të bërë një gjë të tillë.

Përpjekja e strategjive për tregtimin Bazuar në treguesit më premtues
Programimi nuk interesohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Rregullimi i dimenchivostьyu Maksimizoni fitimet

Në lidhje me krijimin e tyre

Shfrytëzoni sinjalet e tregtisë pa pagesë, rregullat dhe menaxhoni portofolin e tyre 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda