Tregtimi i kriptove ditore në Coinbase Pro dhe Blej/shitur Stellar

Kapërceni tregun duke përdorur kriptomën e tregtimit ditor në Coinbase Pro dhe fitoni me XLM brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në vitet e fundit"
Claudio

Dizajnoni kripto bot automatik

Coinrule është mjeti i jashtëzakonshëm për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë gjithëpërfshirëse e mundësive të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe menaxhoni strategjitë tuaja automatike për të planifikuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XLM. Do të jetë shumë e thjeshtë për të grumbulluar XLM, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një hale të papritur.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të ditës më efektive duke qenë i drejtpërdrejtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një plan i automatizuar tregtimi mund të zgjedhë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Krijoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXLM

At Coinrule ne po punojmë me zgjuarsi për të ofruar elemente dhe përmirësime të reja në mjetin tonë inteligjent çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me klientët tanë më të kualifikuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe sugjerime.

Fillo Bot

Hartoni strategji automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtinë kaq të rëndë? Natyra njerëzore dhe perceptimet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një roboti tregtar ju lejon të ndryshoni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni tregtime automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda